JAK PROBÍHÁ SPOLUPRÁCE S NÁMI?

Kontaktování

V případě Vašeho zájmu o naše služby nás neváhejte kontaktovat. Zodpovíme Vám Vaše dotazy nebo se sejdeme a technologii Vám rádi předvedeme.

Skenování

V dohodnutém termínu a dle dohodnutých podmínek následně naskenujeme Vaši nemovitost a připravíme Vám její virtuální prezentaci, fotografie či půdorysy.

Prezentace

Virtuální prezentaci Vaší nemovitosti pak můžete sami následně prezentovat a sdílet mezi Vašimi přáteli, klienty nebo kdekoliv jinde na internetu.

CENÍK ZHOTOVENÍ VIRTUÁLNÍCH PROHLÍDEK

V ceně je zahrnuto skenování nemovitosti, finální úpravy virtuální prohlídky, HD fotografie z virtuální prohlídky do počtu 30 ks včetně fotografie půdorysu objektu z prohlídky a 3D model objektu tzv. Dollhouse, krátké video ve formátu MP4 např. na sociální sítě a další funkce jako je umístění Mattertags do prohlídky apod. Černobílý výkresový půdorys s rozměry je za příplatek 500 Kč. Dle dohody můžeme také doplnit několika fotografiemi z dronu - například při použití u prodeje rodinného domu. Dále je v ceně zahrnuta naše doprava do 30 km od Prahy a zpět a uložení prohlídky na cloudu po dobu 6 měsíců od zveřejnění. Uvedené ceny jsou včetně DPH a vše dodáváme do 24 až 48 hodin od naskenování objektu.

Plocha nemovitosti do 50 m²

3.630 Kč

Plocha nemovitosti 50 - 100 m²

4.840 Kč

Plocha nemovitosti 100 - 150 m²

5.445 Kč

Plocha nemovitosti 150 - 200 m²

6.050 Kč

Plocha nemovitosti nad 200 m²

8.470 Kč

OBJEDNEJTE SI NAŠE SLUŽBY

Vyplňte, prosím, všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět. Děkujeme!