PORTFOLIO VIRTUÁLNÍCH PROHLÍDEK

NĚKOLIK PŘÍKLADŮ, JAK MŮŽE VYPADAT VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Rodinný dům Černošice

Byt 3+kk Praha Nusle

Byt 5+1 Praha

Kanceláře H Gate Praha

Usedlost Radíč

Rodinný dům Křížov

Byt 3+kk Praha Krč

Byt 3+1 Praha

Ordinace a byt

Mlýn Radiměř

Vila Jezerka

Byt 3+kk Králův Dvůr

Byt 3+1 Plzeň

Byt 3+kk Praha

Rodinný dům Spomyšl

CO JEŠTĚ MATTERPORT UMÍ?

Není to jen o virtuální prohlídce

3D zobrazení DOLLHOUSE jakékoliv nemovitosti. V tomto zobrazení vidíte nemovitost jako na dlani a můžete si jí otáčet všemi směry, naklánět všemi směry nebo také přiblížit či oddálit.

Umístění značek MATTERTAGS přímo do nemovitosti pro lepší popis vybavení interiéru nebo zavřených místností. Ke značce lze také připojit obrázek, video nebo odkaz na webovou stránku.

Z každé virtuální prohlídky lze vytvořit také FOTOGRAFIE interiéru, ale také exteriéru. Fotografii můžeme vytvořit z jakéhokoliv místa kde stál přístroj Matterport a mohou být také 360°.

A TO NENÍ VŠECHNO

Matterport umí ještě mnoho

Novinkou od prosince 2019 je také nástroj MĚŘENÍ přímo ve virtuální prohlídce. Kdokoliv si tak může přímo při procházení se nemovitostí změřit pro něj jakkoliv důležitou vzdálenost.

Matterport umí vygenerovat také reálné PŮDORYSY včetně vybavení interiéru a podlahových krytin a to opět pro každého, kdo zrovna prochází danou nemovitostí. Je to snadné.

A v neposlední řadě umí pochopitelně také klasický výkresový PŮDORYS, který je v měřítku a měří a počítá také podlahovou plochu skenovaných místností v metrech čtverečních.

LÍBÍ SE VÁM NAŠE PRÁCE?

V případě zájmu o bližší informace nebo o naši službu nás neváhejte kontaktovat. Děkujeme.