TECHNOLOGIE MATTERPORT

KDE SE DÁ VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA MATTERPORT POUŽÍT?

Prodej nemovitosti

Vaši nemovitost si mohou zájemci prohlédnout kdykoliv chtějí.

Prezentace firmy

Umožněte lidem prohlédnout si Vaši restauraci, hotel či showroom on-line.

Prohlídky objektů

Muzeum nebo galerii si mohou lidé prohlédnout i mimo otevírací dobu.

Výstavba developera

Stavíte někomu dům? Klient se může projít stavbou u sebe doma.

CO VŠECHNO MATTERPORT UMÍ?

Není to jen o virtuální prohlídce

3D zobrazení DOLLHOUSE jakékoliv nemovitosti. V tomto zobrazení vidíte nemovitost jako na dlani a můžete si jí otáčet všemi směry, naklánět všemi směry nebo také přiblížit či oddálit.

Umístění značek MATTERTAGS přímo do nemovitosti pro lepší popis vybavení interiéru nebo zavřených místností. Ke značce lze také připojit obrázek, video nebo odkaz na webovou stránku.

Z každé virtuální prohlídky lze vytvořit také FOTOGRAFIE interiéru, ale také exteriéru. Fotografii můžeme vytvořit z jakéhokoliv místa kde stál přístroj Matterport a mohou být také 360°.


Novinkou od prosince 2019 je také nástroj MĚŘENÍ přímo ve virtuální prohlídce. Kdokoliv si tak může přímo při procházení se nemovitostí změřit pro něj jakkoliv důležitou vzdálenost.

Matterport umí vygenerovat také reálné PŮDORYSY včetně vybavení interiéru a podlahových krytin a to opět pro každého, kdo zrovna prochází danou nemovitostí. Je to snadné.

A v neposlední řadě umí pochopitelně také klasický výkresový PŮDORYS, který je v měřítku a měří a počítá také podlahovou plochu skenovaných místností v metrech čtverečních.